DAJTO • NEDEĽA • 20:15 •

Atletiko Cvernofka

23. 08 2016 10:00 |
Atletiko Cvernofka
Atletiko Cvernofka Foto: Markíza

O SERIÁLI

Futbal ešte nikdy nebol tak zábavný! Spoznajte príbeh Atletika Cvernofka - malého mužstva zloženého z neveľmi schopných, ale o to vtipnejších hráčov. Príbeh najlepšieho a zároveň najhoršieho tímu v meste, širokom okolí a vlastne na celom Slovensku, ktorý brzdí lenivosť, nedostatok ambícií a kde jediným bodom záujmu hráčov je obedové menu a chutné pivo.

Keď majiteľ štvrtoligového futbalového klubu Atletiko Cvernofka dostane infarkt po vypadnutí jeho tímu do ešte nižšej súťaže, je jeho manželka nútená prevziať vedenie nad klubom, a to aj napriek protestom zo strany hráčov a najmä proti svojej vlastnej vôli. Naivne ambiciózna nová majiteľka si predsavzala, že z týchto nemehiel urobí šampiónov. Skutočný problém nastane, keď sa ukáže, že by bolo jednoduchšie vyslať ich na Mesiac, než prinútiť vyhrať futbalový zápas...

Komické situácie, zábavné prekážky, ale vo väčšine prípadov hlavne nedostatok talentu, disciplíny, driny a inteligencie, stoja vtipne pestrej bande hráčov klubu Atletiko Cvernofka v ceste za úspechom.

Všetci Slováci na štadiónoch, alebo doma na pohovke pred televízorom, sú naslovovzatí futbaloví odborníci. Navyše, zákulisie futbalovej súťaže je nesmierne fascinujúce, a to na akejkoľvek úrovni - či už hovoríme o najbohatšom futbalovom klube sveta alebo o najchudobnejšom tíme nevýznamnej ligy na okraji nemenovanej slovenskej metropole. Atletiko Cvernofka však nebude len o futbale, ale najmä o dokonale strelenej a rôznorodej komunite ľudí a perfektne vyprofilovaných charakteroch jednotlivých postáv.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na