Atletiko cover

DAJTO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

LEOŠ (René Štúr)

22. 08 2016 17:49 |
René Štúr
René Štúr Foto: TV Markíza

-útočník, super hráč

Feši a egocentrik Leoš je Adyho najväčší rival a totálne neznesiteľný hráč. Spájajú sa v ňom Christiano Ronaldo, Baloteli či Miro Stoch. Viac sa stará o to, aby mal dobrý účes, ako o osud svojho mužstva. Je priam posadnutý svojim výzorom – aké okuliare nosiť, aké handry si kúpiť a aké vlastniť auto. Trnavák so svojimi muchami a neznesiteľne frajerskou povahou sa vyhlasuje za najplatenejšieho hráča ligy. Sám seba vidí ako jediného profesionálneho hráča. Ani vo sne by ho nenapadlo hľadať si stále zamestnanie. Na ihrisku sa neustále sťažuje, že mu nikto nechce prihrať a všetci to len kazia. Príležitostne si privyrába ako DJ v Zelenči a blízkom okolí. Má totiž umeleckú agentúru Leoš Šou.

René Štúr
Foto: TV Markíza
 

 

Profil herca: René Štúr

Slovenský herec, spevák a zabávač, ktorý pôsobí v Radošinskom naivnom divadle a tiež v rôznych muzikáloch na Novej scéne. Diváci Markízy si ho môžu pamätať spolu s hercom a zabávačom Sväťom Malachovským z vlastnej humoristickej relácie s názvom Ooops! Kde využil svoje improvizačné schopnosti.

V Markíze sa objavil aj v seriáli Medzi nami a v Horúcej krvi, kde  stvárnil postavu Roka.

Mnohí si ho určite pamätáte aj z Jakubiskovho filmu Bathory, kde Štúr získal úlohu Thurzovho kapitána. Od septembra ho uvidíte v netradičnej úlohe v seriáli Atletiko Cvernofka.
 

Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na