Atletiko cover

DAJTO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

PELÉ BALÁŽ (Robo Jakab)

22. 08 2016 17:46 |
Robo Jakab
Robo Jakab Foto: TV Markíza

-internacionál

Pelé sa narodil v Rimavskej Sobote bielej matke a otcovi Rómovi. Každému však o sebe tvrdí, že jeho otcom je nemenovaný španielsky futbalista. Predtým akože žil v Madride u otca, v skutočnosti si roky predtým privyrábal v Španielsku zberom ovocia, dokonca potom tri roky čistil toalety na štadióne Realu Madrid. Všetkých udivuje historkami z tohto najslávnejšieho klubu sveta. Občas mu unikne španielske slovíčko. Pelé má návod na to, ako robiť futbal vo veľkom štýle. Tvrdí, že sa osobne pozná s Ronaldom či Zidanom. Okrem toho, že je vo futbale dobrý, je istým spôsobom zabávač a veľký „herec“. Svoje herecké schopnosti tiež praktizuje, keď je na futbalovom ihrisku. Je totiž majstrom falošných zranení a veľkých futbalových drám.

Robo Jakab
Foto: TV Markíza
 


 
 

Profil herca: Róbert Jakab

Jakab patrí momentálne k najobľúbenejším slovenským hercom a zabávačom. Vyštudoval VŠMÚ v Bratislave spolu s Lukášom Latinákom, Mariánom Miezgom, Jurajom Kemkom a ďalšími známymi slovenskými hercami.

Je členom divadla Astorka, účinkuje aj v iných slovenských a zahraničných divadlách.
Divákom Markízy je známy z rôznych televíznych relácií, ako napr. Partička, Vo štvorici po Slovensku, Dobre vedieť! a zo seriálu Mesto tieňov, v ktorom stvárnil kriminalistu a vyšetrovateľa Olivera Bachratíka.

Momentálne hviezdi ako kapitán tímu vo vedomostnej šou Dobre vedieť! a od septembra aj v seriáli Atletiko Cvernofka.

Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na