Atletiko cover

DAJTO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

PAULA (Monika Hilmerová)

22. 08 2016 17:45 |
Monika Hilmerová
Monika Hilmerová Foto: TV Markíza

-bývalá predáčka vo fabrike, majiteľka krčmy pri štadióne

Paula ja silná žena výzorom, aj podstatou. Je to taká Mama Kami. Vladka mala ako päťnásťročná.  Nikdy sa však o neho nestarala ako skutočná matka, je mu skôr ako staršia sestra. Pracuje vo fabrike a vlastní krčmu neďaleko štadiónu. Nalieha na Vladka, aby začal hrať futbal, nech môže mať viac voľného času pre seba. Zároveň mu príliš nedôveruje, a preto na neho neustále dozerá. Hoci je Renáta najbystrejšia žena v meste, je neskutočne ignorantská. Spolu s Renátou tvoria obávaný tím proti futbalistom z klubu.

Monika Hilmerová
Foto: TV Markíza
 


 
 

Profil herečky: Monika Hilmerová


Je jednou z Najobľúbenejších slovenských herečiek. Účinkuje v mnohých divadelných predstaveniach, seriáloch a filmoch. Mnohí si ju určite pamätáte aj z filmu Kandidát.

Už ako desaťročná nakrútila prvý hraný film O sláve a tráve. V divadle začala ako šesnásťročná, keď sa stala členkou Radošinského naivného divadla, momentálne pôsobí aj ako členka  činohry SND.

Diváci Markízy si ju pamätajú z Ordinácie v ružovej záhrade, ako doktorku Lauru Havranovú, objavila sa aj v niekoľkých epizódach obľúbeného seriálu Horná Dolná. Momentálne hviezdi v  Búrlivom víne po boku Martina Mňahončáka ako Eva Roznerová. A od septembra herečku môžete vidieť v seriáli Atletiko Cvernofka.


Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na