Atletiko cover

DAJTO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

TROJSKÝ (Sväťo Malachovský)

22. 08 2016 17:44 |
Svätopluk Malachovský
Svätopluk Malachovský Foto: TV Markíza

-tréner klubu

Trojský je kombináciou veľkých ikon slovenského futbalu, ako Jožo Adamec, Laco Jurkemik a Jozef Vengloš. Typ ktorý si myslí, že disponuje absolútnou znalosťou všetkého a je presvedčený, že jedine on vie, ako veci fungujú. Je veľmi ukecaný a často sa rozčuľuje. Vždy vyrukuje s dokonalým plánom, ktorý ale vzápätí zlyhá. Rád cituje iných trénerov, hoci nemá potuchy, o čom hovorí. Sám si uvedomuje, že s tímom, ktorý má a s energiou, ktorú tím má, nie je možné, aby ho zachránil pred 5.ligou. Nemá však inú možnosť, než sa snažiť napĺňať bláznivé plány strýka Šaňa. Napriek všetkému je Trojský človek s veľkým srdcom a ľudia ho majú radi, aj keď ho obvykle ignorujú. Sám seba vidí ako Cassanovu, aj keď jeho najlepšie roky dávno pominuli.

Svätopluk Malachovský
Foto: TV Markíza
 


 
 

Profil herca: Svätopluk Malachovský

Slovenský herec, spevák a zabávač, študoval operný spev na konzervatóriu v Bratislave. Je synom Ondreja Malachovského a jeho brat Martin sa taktiež venuje opernému spevu. V minulosti  pôsobil ako sólista opery SND v Bratislave, no herectvo mu učarovalo viac.

Diváci Markízy si ho môžu pamätať spolu s hercom a zabávačom Reném Štúrom z vlastnej humoristickej relácie s názvom Ooops! Kde využil svoje improvizačné schopnosti.

Na obrazovkách Markízy sa pravidelne objavuje v zábavnej skeč šou Kredenc spolu s Petrou Polnišovou, Zuzanou Šebovou, Jurajom Kemkom, Michalom Kubovčíkom a Romanom Pomajbom. V seriáli Atletiko Cvernofka sa ukáže ako tréner klubu.

Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na