Atletiko cover

DAJTO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

RENÁTA (Barbora Švidraňová)

22. 08 2016 17:49 |
Barbora Švidraňová
Barbora Švidraňová Foto: TV Markíza

-majiteľov podstatne mladší „reprezentatívny typ“

Zlatokopka s dobrou dušou. Narcistická, plytká, hlučná a teatrálna – vždy pritiahne pohľady, hoci nie je najbystrejším ohnivkom v pahrebe. V mladom veku ju Kelemen zachránil z chudobných pomerov. Keď vyhrala súťaž Miss a sláva veľmi rýchlo opadla, Šaňo ju zamestnal ako pomocnú silu v kaderníctve a urobil z nej svoju manželku. Ona je mu za to vďačná a má ho rada, niekedy je ich vzťah skôr ako vzťah otca a dcéry. Renáta chce, aby ju ľudia vnímali ako sofistikovanú dámu, aj keď vo vnútri je stále prosté vidiecke dievča. Ako bývalá kráľovná krásy si uvedomuje, že už nie je mladá a krásna ako kedysi a že sa blíži ku kritickému zlomu, kedy už výzor nebude jej najväčšou devízou v živote. Vlastní salón krásy a vystupuje ako úspešná podnikateľka, ale v skutočnosti je úplne závislá na manželovi a jeho peniazoch. Preto sa zo všetkých síl snaží udržať ho nažive a šťastného. Pre jej veľkú smolu to znamená počas jeho neprítomnosti riadiť jeho futbalový klub, potýkať sa so zapáchajúcimi beštiami a znášať ich vylomeniny.

Švidraňová
Foto: TV Markíza
 

 
 

Profil herca: Barbora Švidraňová

Mladá slovenská herečka a speváčka, ktorá už počas svojho štúdia muzikálového herectva na VŠMU v Bratislave bola externe členkou Mestského divadla v Žiline, v ktorom účinkuje aj v súčasnosti a hosťuje v SND v Bratislave.

Po povedomia divákov Markízy sa po prvýkrát dostala v súťaži Hlas Československa, v ktorom skončila pred bránami grandfinále.

Diváci Barboru tiež poznajú z Búrlivého vína, v ktorom účinkovala s prestávkami od začiatku ako mrcha Karin Kučerová. Svoj herecký a spevácky talent potvrdila aj šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej postúpila do samotného finále a obsadila druhé miesto. V seriáli Atletiko Cvernofka opäť ukáže svoj talent.

Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na