Atletiko cover

DAJTO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

ADRIAN (Milan Onrík)

22. 08 2016 17:48 |
Milan Ondrík v seriáli Atletiko Cvernofka
Milan Ondrík v seriáli Atletiko Cvernofka Foto: TV Markíza

-útočník, taxikár

Ady je zázračný chlapec, ktorý pomôže svojmu tímu vyhrať prvý dôležitý zápas. Je tiež prvý profesionálny hráč, ktorý oblieka dres Atletiko Cvernofka. Počas pôsobenia v Slovane Bratislava si chcel vybudovať meno, ale jeho kariéra skončila obrovským fiaskom. Je otázkou, či sa mu podarí odohrať celú sezónu. Narodil sa a vyrastal v centre mesta. Vďaka veľkému talentu sa rýchlo stáva lídrom mužstva, no egocentrický Ady málokedy maká tvrdšie, než je nevyhnutné. Frajerky strieda pravidelne, je pre neho v podstate nemožné udržať si k niekomu romantickú náklonnosť dlhšie ako dva týždne vkuse. Nerád sa viaže a rýchlo sa začne nudiť. A posledná vec, čo by chcel, je byť hrdina!

Milan Ondrík
Foto: TV Markíza
 

 
 

Profil herca: Milan Ondrík

Známy slovenský herec, ktorý okrem mnohých divadelných predstavení účinkoval aj v rôznych televíznych reláciách, seriáloch a filmoch. Za účinkovanie vo filme Eva Nová získal cenu Slovenskej filmovej a televíznej akadémie - Slnko v sieti, za najlepší mužský herecký výkon.

Milan Ondrík, je členom činohry SND, pôsobil v Divadle Andreja Bagara v Nitre
Podľa režiséra Nikitu Slováka, je Ondrík jedným z najtalentovanejších hercov v súčastnosti
Účinkoval aj v seriáli Markízy Horúca krv, v ktorom stvárnil postavu Ondreja Porubu. V seriáli Atletiko Cvernofka si zahrá útočníka.

Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na