Atletiko cover

DAJTO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Rekordér Nádasdi: V roku 2016 sa stihol dvakrát oženiť

11. 01 2017 11:40 | Peter Trnovec
Peter Nádasdi sa oženil v súkromí aj v seriáli
Peter Nádasdi sa oženil v súkromí aj v seriáli Foto: Peter Fóti, TV Markíza
Skutočná svadba s Alžbetou Vojtkovou
Skutočná svadba s Alžbetou Vojtkovou
Skutočná svadba s Alžbetou Vojtkovou

Dokument z jeho skutočnej svadby jednoducho musíte vidieť!

Začiatkom júna minulého roku povedal herec Peter Nádasdi "áno" svoje vyvolenej Alžbete Vojtkovej . O niekoľko týždňov si svadbu zopakoval, ale s úplne inou ženou. Tentoraz však išlo o obrad seriálový.

Peter sa tak stihol oženiť nielen v súkromnom živote, ale aj v seriáli Atletiko Cvernofka. Obe svadby boli veľkolepé, tú seriálovú ste mohli vidieť na televíznych obrazovkách. Ale ako to vyzeralo na tej skutočnej? Iba deň pred Silvestrom roku 2016 zverejnil kameraman, ktorý na Petrovej svadbe nakrúcal, takmer polhodinový dokument. A ten skutočne stojí za to!

„Naša svadba bola ako jedna veľká párty s úžasnými ľuďmi a pravdaže sme ju chceli zachytiť. Video nám robil kamarát Martin Krestián a do poslednej chvíle sme nevedeli, ako bude vyzerať. Maťo má totiž silný autorský rukopis, nekopíruje svadobné trendy, a preto sme si ho vybrali. My si súkromie väčšinou strážime, ale video je ako krátky film, ktorý si zaslúži divákov. Na východe je množstvo šikovných ľudí, o ktorých sa nevie, a preto verím, že ich propagáciou sa to zmení,“ prezradil Peter.

Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na