Atletiko cover

DAJTO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tajomstvo brád známych dvojičiek odhalené!

24. 11 2016 09:00 | Peter Trnovec
Brady sa stali ich poznávacím znamením
Brady sa stali ich poznávacím znamením Foto: TV Markíza

Neuveríte, čím si ich umývajú!

Možno to znie prekvapivo, ale Ľudovít a Róbert Bartošovci sú asi najvyťaženejšími slovenskými hercami vo veľkých hollywoodskych produkciách. Vo svete filmu sa pohybujú už desiatky rokov a objavili sa napríklad v Troch mušketieroch, Dračom srdci či Pirátoch z Karibiku.

bartosovci atletiko.jpg
Foto: TV Markíza
 

Samozrejme, vždy išlo o epizódne roly či komparz, ale na Slovensku sa málokto môže pochváliť, že si zahral s Charliem Sheenom, Dennisom Quaidom, Johnnym Deppom či Benom Kingsleym. Bradaté dvojičky z Bratislavy si to do životopisu pokojne napísať môžu.

V slovenskej tvorbe ste si ich nedávno mohli všimnúť v rozprávke Na vlásku a ich nezameniteľný vzhľad zažiaril aj v seriáli Atletiko Cvernofka. Na ihrisku dali zo seba všetko a nakrúcanie ich tak pohltilo, že jeden schudol 7,5 kilogramu a druhý dokonca 10!

bartosovci.jpg
Foto: TV Markíza
 

Dlhé brady sú roky ich poznávacím znamením a život bez nich by si už ani nevedeli predstaviť. Mohutné ozdoby tváre si vyžadujú pravidelnú starostlivosť a dvojičky našli praktický spôsob, ako udržiavať brady v čistote. Ak si však myslíte, že míňajú ťažké peniaze za drahé kozmetické prípravky, tak sa mýlite!

Priznali sa, že brady si umývajú obyčajným saponátom na riad. "Najlepšie to odmasťuje. Ostatné šampóny nemám rád, lietajú mi z nich vlasy. Chcel by som mať vlasy ako konská hriva, také pevné a silné. Tento saponát používame už dlhé roky," prezradil nám Ľudo a jeho brat na súhlas prikývol. Nevyskúšate aj vy tento zlepšovák?

Záverečná epizóda Atletiko Cvernofka dnes o 22:45 na Markíze!

 

Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na