Atletiko cover

DAJTO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Toto je poriadne retro! Spoznávate v klipe známeho herca?

25. 09 2016 08:00 | Martina Štefanková
Sáva Popovič
Sáva Popovič Foto: YouTube

Účinkuje v seriáli Atletiko Cvernofka.

Písal sa rok 1995 a svetlo sveta uzrel tento videoklip. Je to prerábka asi najznámejšieho songu kapely Team - Je to vo hviezdach. No pozor, text sa nevyhol korektúram. Mnohí si iste pamätáte na zoskupenie Kopytovci, ktoré tvorili humorist: Sáva Popovič, Marcel Nemec, Ľudovít "Mravec" Jakubove a Henrich Platek. Typickým prejavom skupiny bolo parodovanie vtedajšej dancefloorovej hudobnej scény a išlo im to výborne. Za všetko snáď hovorí hit - "Doj it," na ktorý si spomeniete snáď všetci.

Práve prvý menovaný, Sáva Popovič, hviezdi v novom markizáckom seriáli Atletiko Cvernofka. Z herca, spisovateľa, textára a speváka sa stal futbalista - člen legendárneho mančaftu. Rola, ktorú stvárňuje, je mu ušitá presne na mieru. Sáva stvárňuje futbalistu menom Goga, ktorý má ale problém. Je hypochonder, a preto musí mať na každom zápase chrániče, ako jediný v mužstve.

Vráťme sa ale späť v čase, presne o dvadsaťjeden rokov, do obdobia, kedy vznikol tento "úlet." Zabavte sa aj vy. Na konci čakajte prekvapenie.Pridajte sa k nám aj na Facebooku a získate aktuálne informácie o seriáli! 

Ste zvedaví, čo sa bude diať v premiérovej epizóde seriálu Atletiko Cvernofka už vo štvrtok 29. septembra o 21.40h na Markíze!

 

Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na