Atletiko cover

DAJTO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nové dresy, nahé telá: Atletiku Cvernofka vládne žena!

15. 09 2016 15:00 | Lucia Šimová
Futbalisti Atletika Cvernofka
Futbalisti Atletika Cvernofka Foto: TV Markíza

Ako to dopadne, keď sa futbalisti začnú meniť na "cukríky"?

Vedenie svojského futbalového klubu Atletiko Cvernofka preberie do rúk ambiciózna Renáta (Barbora Švidraňová). Renáta je známa tým, že sa rada fintí a v jej šatníku prevládajú „cukríkové“ farby.

Švidraňová
Foto: TV Markíza
 

Ako „správna“ manažérka sa Renáta púšťa do odvážnych zmien, no ako žena s "vycibreným" vkusom si na mušku berie najskôr „garderóbu“. Oficiálne futbalové dresy klubu Atletiko Cvernofka tak menia farby na... bielo-ružovú!

Prvotné zmeny odhodlanej manažérky futbalisti Atletika neprijmú s nadšením a behať po trávniku v ružových dresoch rázne odmietajú. „Moji chlapci si takéto niečo ružové na seba nikdy nedajú,“ vyhlási tréner Trojský.

Atletiko Cvernofka
Foto: TV Markíza
 

Futbalisti sa tak rozhodnú pre vlastnú úpravu dresov, čo ale nedopadne veľmi slávne. Chlapci z Atletika sú tak nútení pristúpiť k naozaj nečakanému kroku – vybehnúť na trávnik v improvizovaných dresoch, ktoré vlastne ani dresmi nie sú. Ale „krivky“ „mančaftu“ Atletika v nich rozhodne vyniknú. Veď, posúďte sami.

Futbalisti Atletika.JPG
Foto: TV Markíza
 

V najnovšej epizóde seriálu Atletiko Cvernofka rozhodne nebude núdza o scény plné vypracovaných polonahých tiel menej zdatných, zato odhodlaných futbalistov Atletika.

Sledujte seriál Atletiko Cvernofka dnes o 21.40 na Markíze!

Ako jediný z futbalistov má okuliare.

Trendy v móde udáva Atletiko. Inšpirujte sa!

Mužstvo plné nevídaných hráčov.


Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na