Atletiko cover

DAJTO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dostať ponuku hrať v seriáli samého seba? To sa každý deň nestáva

15. 09 2016 15:00 | Martina Štefanková
Mančaft Atletiko Cvernofka
Mančaft Atletiko Cvernofka Foto: TV Markíza

Viete, kto hviezdi pred kamerami?

V obľúbenom seriáli Atletiko Cvernofka hrá celá zostava skvelých hercov, takže o výnimočné výkony je postarané. Nie je tajomstvom, že všetci tvoria skvelú partiu, čo sa odrazilo aj na televíznych obrazovkách.

Medzi hercami sa objavil aj muž, ktorý s herectvom, ako takým, nemá nič spoločné, no napriek tomu v seriáli hviezdi a dokonca hrá samého seba! Laco Molnár nie je totiž jediným futbalistom, ktorý si to z trávnika namieril až k herectvu. Najznámejším je asi bývalý hráč londýnskej FC Chelsea - Vinnie Jones, ktorý si zahral vo viacerých hollywoodskych filmoch.

V Atletiko Cvernofka môžete vidieť bývalého futbalového reprezentanta, brankársku hviezdu Laca Molnára. Aký bude v seriáli?

Laco Molnár si zahral sám seba. V seriáli dvadsaťštyrinásobný slovenský reprezentant, skúsený harcovník na ihrisku, aj mimo neho je tvrdý, nekompromisný hráč. Jeho slová o futbale sú pre ostatných písmom svätým. Hoci je brankárom súpera, naši hráči ho akceptujú a vážia si ho. A Laco sa okolo nášho tímu rád obšmieta. Tréner Atletika - Trojský na neho nesmierne žiarli, ako po profesijnej, tak aj po súkromnej stránke.

Čo hovorí Laco Molnár na svoje seriálové výkony? „Mal som stres z jediného. Aby som im to nekazil, pretože v seriáli hrajú samí profesionáli." Čo všetko nová hviezda prezradila? Sledujte video!

 

Pridajte sa k nám aj na Facebooku a získate aktuálne informácie o seriáli! 

Sledujte nový seriál Atletiko Cvernofka už dnes večer o 21.40 na Markíze!

 

Upútavka

 
Atletiko Cvernofka - v nedeľu, 9. augusta, o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na